Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Andpol - plomby zabezpieczające - PolskieFirmy.net
Andpol - plomby zabezpieczające - Firma ANDPOL to lider na polskim rynku zabezpieczeń w sprzedaży plomb zabezpieczających oraz innych nowoczesnych produktów ochrony mienia. W naszej ofercie znajdziecie.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
61-249, Poznań
ul.Falista4A,lokal7N(wjazd od ulicy Obodrzyckiej)
Tel.: 61 872 9044
Tel2.: 501 107 811
fax: 61 875 5252
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 782-224-85-40
 
O Firmie Andpol - plomby zabezpieczające:

Firma ANDPOL to lider na polskim rynku zabezpieczeń w sprzedaży plomb zabezpieczających oraz innych nowoczesnych produktów ochrony mienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne rozwiązania, służące do zabezpieczenia pomieszczeń, środków transportu, urządzeń kontrolno-pomiarowych, opakowań, korespondencji, gotówki, a także wielu innych dóbr wymagających ochrony.

Informujemy, iż oferowane przez firmę ANDPOL samozaciskowe plomby zabezpieczające nie wymagają używania plombownic, oraz wyróżniają się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i jakością wykonania połączonym z łatwością obsługi i różnorodnością zastosowań. Wszystkie proponowane przez nas zabezpieczenia mechaniczne w sposób jednoznaczny informują o jakichkolwiek próbach kradzieży, manipulacji i ingerencji osób niepowołanych.

Zapewniamy, że potrafimy rozwiązać problemy bezpieczeństwa każdej firmy i instytucji, niezależnie od jej wielkości i skali przedstawionego nam problemu. Satysfakcjonuje nas realizacja dużych zamówień, ale z równą starannością i profesjonalizmem podchodzimy do zleceń nietypowych starając się zaspokoić indywidualne potrzeby każdego Klienta.