Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Andpol - plomby zabezpieczające - PolskieFirmy.net
Andpol - plomby zabezpieczające - Firma ANDPOL to lider na polskim rynku zabezpieczeń w sprzedaży plomb zabezpieczających oraz innych nowoczesnych produktów ochrony mienia. W naszej ofercie znajdziecie.. zobacz więcej »

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/firma.php on line 193
Dane kontaktowe firmy:
61-249, Poznań
ul.Falista4A,lokal7N(wjazd od ulicy Obodrzyckiej)
Tel.: 61 872 9044
Tel2.: 501 107 811
fax: 61 875 5252
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 782-224-85-40
O Firmie:
Firma ANDPOL to lider na polskim rynku zabezpieczeń w sprzedaży plomb zabezpieczających oraz innych nowoczesnych produktów ochrony mienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne..

 
Plombowane portfele i torby

Plombowane portfele i torby
Cena:
do uzgodnienia

Przejdź do opisu
Opis:

Przedstawiamy ofertę na stałe plombowane torby i portfele o wielorakim zastosowaniu. Wszystkie torby zamykane są na zamek błyskawiczny zakończony komorą plombującą, w którą wkładane są kolejno numerowane plastikowe plomby Miniseal .  Torby wykonane są standardowo z mocnego materiału "cordura"- podobnego do grubego brezentu w kolorze granatowym, a także z nylonu lub PCV i wyposażone są w wewnętrzne okienka informacyjne.

Oferowane przez nas plombowane portfele i torby służą do kontrolowanego przechowywania kluczy, gotówki, ważnych dokumentów, dyskietek itp. Stanowią one niezbędne wyposażenie każdej firmy i instytucji zobowiązanej ustawowo do ochrony danych osobowych swoich pracowników i petentów.

Proponujemy portfele i torby w rozmiarach standardowych, ale produkty te szyte są także na zamówienie w rozmiarach i kształtach podanych przez zamawiającego. Istnieje możliwość usztywnienia ścian bocznych i wszycia dodatkowych okienek informacyjno-adresowych. Termin realizacji zamówień specjalnych wynosi ok. 2 tygodni od daty złożenia zamówienia.